Сіті-бот "Назар" – новий сервіс для лучан, який дозволить оперативно та легко дізнаватися усю інформацію про роботу комунальних служб міста, отримувати повідомлення щодо планових та аварійних відключень світла, газу чи води. Про це інформує на своїй сторінці у Facebook перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Читайте також: 25 лютого у Луцьку на декількох вулицях відключать водопостачання

Вказавши свою адресу, ви зможете надалі постійно отримувати швидкі повідомлення стосовно роботи комунальних служб по окремо взятому будинку.

"За допомогою бота лучани зможуть відправляти заявки у випадках відсутності води, світла, при виникненні непередбачуваних ситуацій у комунальній сфері. Також комунальники зможуть оперативно отримувати всю інформацію і звернення лучан.
Сервіс вже доступний для використання у Viber і Telegram, зареєструватися в системі дуже просто. Із мобільного телефону необхідно зайти на сайт Citybot.pro, звідти перейти до Viber або Telegram. Далі отримаєте повідомлення із проханням вказати адресу свого будинку і наступні послідовні та зрозумілі сповіщення від сіті-бота.
Наразі до системи вже приєднані практично усі комунальні служби міста", – пише Григорій Недопад.

Читайте також: У місті на Волині водій збив 42-річну жінку

Крім того, він зазначає, що прийматимуть повідомлення від лучан та відповідатимуть на них із допомогою сіті-бота працівники групи оперативного реагування 15-80. Запрошуємо лучан до використання нового сервісу – послуга безкоштовна, а на її запровадження не витрачалися кошти з міського бюджету.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook