У невизнаній "Донецькій Народній Республіці" ("ДНР") відбувся конкурс "Краса Донбасу-2021", переможницею якого стала 20-річна горлівчанка Еліна Губушкіна, а друге місце посіла 17-річна Діана Алексашкина. У мережі бурхливо обговорили захід і висміяли його.

Читайте також: У мережі висміяли конкурс краси терористів "ДНР" (відео)

Як стало відомо, щоб стати головною красунею, учасниці читали вірш Олександра Пушкіна "Клеветникам России", дефілювали в російських народних костюмах і демонстрували свої таланти з акцентом на російську культуру. Відповідне відео опублікувала авторка порталу "Рагу.лі" Тетяна Микитенко на сторінці у Facebook, передає Обозреватель.

Так, користувачі мережі стали бурхливо обговорювати те, що одна із фіналісток конкурсу заявила, що вона "весела, красива, харизматична і розумна". Але до того ж дівчина не змогла сказати назву вірша, який підготувала для участі, і замість нього назвала прізвище автора.

Одна з фіналісток конкурсу не змогла сказати назву вірша, який підготувала для участі

Окрім того, Микитенко помітила дивний конфуз, який стався наприкінці конкурсу "Краса Донбасу-2021" – переможниця Еліна почала виходити за головним призом раніше, ніж її оголосили.

Читайте також: Не для слабких нервів: в окупованій Горлівці відбувся конкурс краси (ФОТО)

Переможниця Еліна почала виходити за головним призом раніше, ніж її оголосили

У коментарях під постом користувачі висміяли організаторів заходу, а також саму "Красу Донбасу-2021" та інших учасниць.

"Ну, типу, розумний і начитаний – різні речі", "Так, краса стартонула зовсім безпаливно", "Мда, прірва між нами і ними стає все глибшою", – пишуть люди.

У мережі з'явилося бурхливе обговорення
Люди розкритикували конкурс краси в "ДНР"
Користувачі мережі висміяли конкурс краси в "ДНР"

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook