Колишній міністр оборони самопроголошеної «ДНР» Ігор Гіркін звинувачує Олександра Ходаковського та інших причетних до розкрадання грошових коштів, виділених Москвою для проведення диверсійних операцій на території України, в результаті чого диверсійно-розвідувальна група «ДНР» потрапила в полон.

Читайте також: «Забирали людей без геніталій»: нардепка розповіла, як бойовики ґвалтували полонених на Донбасі

Про це повідомляє uadays з посиланням на допис Ігоря Стрелкова у Twitter.

«До мене потрапило звернення одного з вірних синів Новоросії, який чесно і сумлінно в 2014 році виконав свій обов’язок перед Батьківщиною. А ось чи виконав свій обов’язок той хто його посилав, і що чекало цього пацана в Донецьку після повернення з українського полону? Пропоную вам подивитися і послухати це звернення. Може звичайно і не етично було це викладати, але життя і історія розсудить!» – зазгначає Стрелков.

Трохи передісторії. У 2014 році, на той момент ще не обстріляний молодик, пройшов у нас відповідне бойове навчання і від «Сходу» був відправлений у складі бойової групи в окупований українцями Маріупол. Відразу звертаю вашу увагу, запам’ятайте цей момент, покинутий був від «Сходу», де командиром був мною «улюблений і шанований» Ходаковський, він же «Скіф», він же «Перший».

Після неодноразових прохань про допомогу і розмов з Ходаковським цих хлопців арештували... Який збіг, чи не так? Але згодом в Новоросію хлопцям не судилося повернутися героями, і на прохання їх же горе-командирів, хлопців кинули на яму і катували, щоб вони зізналися, що нібито були завербовані украми, але, нічого не добившись, їх випустили, але нашийник з багатьох не зняли досі, так і ходять на короткому повідку...» – зазначає Стрелков.

Читайте також: «Я це роблю на прохання Путіна і Порошенка»: ЗМІ оприлюднили нові «плівки Медведчука»

Увага! Відео містить нецензурну лексику!