У Володимирі-Волинському обрали керівника підприємств "Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка" та "Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання". Про це повідомляють на сайті міськради.

Читайте також: Волинянин, який повернувся з заробітків, заразив коронавірусом свого родича – водія "швидкої"

Генеральним директором КП "Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка" став Роман Олександрович Нестеряк. Новопризначений директор пройшов конкурсний відбір відповідно до чинного законодавства та був рекомендований конкурсною комісією на зайняття посади.

Тимчасовим виконувачем обов’язків директора КП "Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання" призначили Тетяну Петрівну Ващук, яка до цього обіймала посаду начальника відділу з питань з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради. Попередній тимчасовий виконувач обов’язків директора медустанови після тривалого перебування на лікарняному подав заяву про звільнення з посади у зв’язку зі станом здоров’я.

Довідково: Роман Нестеряк (30.11.1988 року народження) здобував освіту в ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського, закінчив ТзОВ Львівський медичний інститут, де отримав кваліфікацію лікар-стоматолог. У 2010-2012 рр проходив інтернатуру на базі стоматологічної поліклініки Володимир-Волинського ТМО. З 2013 по 2017 рік працював на посаді лікаря-стоматолога у приватному стоматологічному кабінеті.

Читайте також: Повідомили, про стан медиків Луцької міської лікарні, інфікованих коронавірусом

Нагадаємо, що вже у 9 медичних працівників на Волині діагностували коронавірус. Серед працівників луцької лікарні – 8 хворих. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook