У Міністерстві охорони здоров'я визначили шість регіонів, які отримають вакцину від коронавірусу першими.

Читайте також: Імунолог назвав протипоказання для вакцинації від коронавірусу

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко у фейсбуці.

"Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно", – зазначив Ляшко.

За його словами, у перший день отримають такі 7 регіонів: Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька області та місто Київ.

Решта областей отримають вакцину наступного дня, запевнив Ляшко.

"Мобільні бригади вже знають, яка кількість вакцин, у який заклад охорони здоров'я їм потрібна буде для проведення щеплення всіх охочих у даній лікарні", – сказав він.

Читайте також: Волинь очікує на прибуття вакцини від коронавірусу

Також він розповів, що оскільки медичні працівники будуть задіяні протягом усієї вакцинальної кампанії, то Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде укладати договори із чітко визначеними медзакладами, які відповідають всім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, та сплачуватиме їм за надані послуги.

"У перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тис грн на одну мобільну команду медиків. Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу", – написав Ляшко.

"Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров’я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги", – додав він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook