В двох селах Камінь-Каширського району відбулись обшуки: у поліції є підстави підозрювати місцевих мешканців в зберіганні лісопродукції, здобутої незаконним шляхом.

Читайте також: У волинянина на пилорамі виявили незаконну деревину (фото)

Про це повідомляє поліція Волині.

Санкціоновані обшуки розпочали слідчі Камінь-Каширського районного відділу поліції 8 липня. У рамках відкритого кримінального провадження за ст. 198 КК України проведено обшуки на 4 земельних ділянках у с. Троянівка та с. Черськ, де зберігалась деревина, очевидно здобута незаконним шляхом.

Поліцейські напередодні встановили, що в окремих лісових масивах мали місце непоодинокі факти вчинення невідомими особами самовільних рубок та крадіжок деревини, яка може зберігатися на лісопильних рамах, що функціонують у ближніх селах.

Під час проведених слідчих заходів встановлено осіб, які можуть бути причетними до зберігання незаконно здобутої деревини, її транспортування та розпилювання. Усі ці процеси відбувалися без документів, а громадяни, хоч і є зареєстрованими підприємцями, скупляли також незаконно зрізану деревину.

Читайте також: На Волині провели обшуки на пилорамі: вилучили деревину невідомого походження (фото)

Нині вже вилучено понад 210 кубів лісодеревини. Слідчі готують клопотання про накладення арешту на це майно.

Зберігання майна, одержаного злочинним шляхом (ст. 198 ККУ) карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: «Кожного дня вивозять дошки в Європу»: на Волині триває масова заготівля лісу (відео)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook