Велике дорожнє будівництво у Волинській області набирає обертів. У поточному році вже введено в експлуатацію 8 км відремонтованої дороги М-19, на понад 30-ти км шляхів державного значення проходять ремонтні роботи. Про це повідомляє пресслужба САД у Волинській області.

Читайте також: Заборонили повороти та в'їзд на площу: у Луцьку змінились правила руху та коли почнуть штрафувати

Ремонті роботи стартували на шостому об’єкті, а саме це км 98+950 – км 104+800 автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, зокрема правий проїзд на ділянці у межах села Піддубці Луцького району.

У планах найближчих років відновлення Н-22 від Луцька до межі з Рівненщиною. У нинішньому році розпочали ремонт з найбільш ушкодженої ділянки – правого проїзду у селі Піддубці. На цій ділянці буде влаштовано тришарову конструкцію дорожнього одягу, завтовшки 30 см, та проведено комплекс робіт з організації та забезпечення безпеки руху.

Підрядне підприємство ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" вже завершує роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття на всій протяжності об’єкта. На майже 2-кілометровій ділянці вже влаштовано основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші і вже стартували роботи з укладання вирівнюючого шару дорожнього одягу з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Читайте також: На території Волинської області обмежать рух вантажівок

Ремонт цієї ділянки автошляху Н-22 планують завершити у вересні.

На період проведення ремонтних робіт рух транспорту автошляхом Н-22 у межах та поблизу села Піддубці організовано лівим проїздом в обох напрямках.

{{photo-1}

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook