Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук пояснила рішення народних депутатів щодо відставки Руслана Рябошапки з поста генпрокурора.

Читайте також: Стало відомо, хто керуватиме Офісом генпрокурора замість Рябошапки

За її словами, якби після свого емоційного виступу він не залишив зал Верховної Ради, то результат голосування міг бути й іншим, оскільки у деяких нардепів "були ще певні сумніви". Про це вона розповіла в інтерв'ю "24 каналу".

"Мені було соромно, коли пан Рябошапка не залишився відповідати на запитання депутатів… Насправді не було жодної команди, що "всі голосуйте". У нас було вільне голосування. Це підтверджують результати, фракція дала 179 з майже 250 голосів", – зазначила Кравчук.

Водночас додала, що й сама проголосувала "за" відставку генпрокурора, оскільки для цього в неї були свої аргументи.

"Загалом я б хотіла відреагувати на те, що відбулося того тижня. Це не розворот. Є таке поняття, як перегрупування під час бою. От у нас зараз відбулося перегрупування", – пояснила нардепка.

Читайте також: Рада звільнила з посади Генпрокурора Рябошапку

Крім цього, вона зауважила, що пів року – це достатній термін, за який Рябошапка міг показати результат, але не зробив цього.

"Можна було ще давати якісь місяць чи два, але для тих, хто трішки знає ситуацію зсередини, це б уже кардинально не змінило. Я вважаю, що пів року – достатній термін і для уряду, і для генерального прокурора, щоб показати якісь результати", – підсумувала Кравчук.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook