20 жовтня у центрі Луцька на Театральному майдані відкрили довгоочікуваний музичний фонтан.

Читайте також: Луцьк став частиною мережі європейських автобусних перевезень

Площа фонтану сягає близько 10х10 метрів. Це так званий фонтан сухого типу – різнокольорові струмені води б’ють буквально з-під землі, а у вимкненому стані водограй перетворюється на площу, якою можна ходити. Окрім того, наявний музичний супровід, пише ІА Волинські новини.

Навколо фонтану також облаштували амфітеатр із багаторівневими лавками для глядачів.

Цього вечора вони були заповнені лучанами, які зібралися в центрі, аби помилуватися новою атракцією рідного міста. Усі охоче робили пам’ятні знімки біля водограю та записували відео на свої телефони.

Як розповів у коментарі журналістам депутат міськради, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, із 2004 року на Театральному майдані знаходилася пуста бетонна конструкція від недоробленого фонтану.

"Ми ще минулого року вирішили покласти цьому край і облаштувати тут дійсно гарний фонтан, але трішки не встигли. Тому цього року взялися за реалізацію проєкту. Хотіли завершити його до Дня незалежності або до Дня міста, але різноманітні бюрократичні процедури не дозволили нам цього. Однак ми встигли це зробити зараз. Поки хороша погода фонтан буде працювати та радувати лучан", – сказав Ігор Поліщук.

Читайте також: У Луцьку освятили університетську церкву Святої Софії (фото)

Він подякував усім причетним до реалізації проєкту та висловив упевненість, що водограй слугуватиме покращенню іміджу Луцька: "Хочеться подякувати всім, навіть тим, хто критикував необхідність реалізації цього проєкту, тому що це нам додавало ще більше енергії та впевненості, що його таки потрібно реалізовувати. Хочу подякувати всім лучанам, які допомагали нам, підказували ідеї. Я переконаний, що, навіть незважаючи на те, що сьогодні складні часи, це потрібна інвестиція в нашому місті, тому що це окраса нашого міста, окраса Театрального майдану, місце, куди хочеться прийти самому і не соромно привести гостей міста. Фонтан – це початок реконструкції Театрального майдану, яку ми продовжуватимемо в подальшому. Чудово, що нам все вдалося, і дай Боже, щоб цей фонтан слугував нам багато-багато років".


Вартість капітального ремонту фонтану з облаштуванням комплексу рекреаційних споруд на Театральному майдані становить 12,419 мільйона гривень (із врахуванням ПДВ).


Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook