У Верховній Раді України зареєстровано проекти постанов, які блокують підписання ухваленого вчора закону про ринок землі. Відповідна інформація оприлюднена на сайті парламенту, пише Уніан.

Читайте також: Закон про ринок землі: як голосували волинські нардепи

Автором одного проекту постанови (№2178-10-П) про скасування рішення Верховної Ради від 31 березня про прийняття в цілому як закону проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10 від 10.10.2019)" є позафракційний народний депутат Антон Поляков.

У пояснювальній записці до свого проекту постанови він, зокрема, зазначає, що під час ухвалення закону про ринок землі "було допущено порушення ряду вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради України щодо процедури прийняття парламентом законів".

Автором майже аналогічного за назвою проекту постанови №2178-10-П1 є позафракційний депутат Оксана Савчук. Наразі текст її проекту постанови на сайті Верховної Ради ще не оприлюднено. Як відомо, у разі реєстрації в парламенті подібних постанов, голова Верховної Ради не може підписати та передати на підпис президенту закон, якого це стосується, доки проект постанови не буде розглянуто на засіданні парламенту та відхилено.

Читайте також: "Маски скинуто": Тимошенко обіцяє покарати усіх причетних до афери "ринку землі" (відео)

Нагадаємо, що сьогодні, 31 березня, Верховна Рада України проголосувала за запровадження в Україні вільного ринку землі. За відповідний документ у другому читанні та в цілому проголосували 259 депутатів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook