Коронавірусну інфекцію виявили у ше одному медичному закладі – у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні. Захворіла одна із працівниць харчоблоку. Тамтешні медики оперативно з’ясували коло контактних осіб жінки, власними силами провели для всіх цих людей ІФА-тестування і вже знають результати.

Читайте також: На Волині знову зросла кількість інфікованих COVID-19, − РНБО

На момент підготовки матеріалу офіційного повідомлення про підтвердження COVID-19 в однієї з працівниць в обласній дитячій лікарні ще не отримували. Втім, як каже директор медзакладу, відколи почули про цю інформацію у пресі, почали діяти на випередження. 

"Почали самі внутрішнє розслідування, створили комісію по інфекційному контролю та виявили, що ця людина ще з 15 травня не знаходиться на робочому місці. Це підсобний працівник харчоблоку, який знаходиться віддалено від центрального корпусу, тобто вона не бере участі у приготуванні їжі", – зазначив медичний директор з хірургічної роботи Волинської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Дородних.

Як з'ясувала комісія, з 18 травня жінка перебувала на лікарняном з проявами гіпертонії. Тим часом у закладі виявили контактних осіб працівниці, закупили необхідні реагенти для проведення ІФА-тестування і отримали результати.

"На сьогодні уже 35 осіб медперсоналу перевірено на наявність антитіл до коронавірусу. Усі тести показали негативний результат", – зазначив Ігор Дородних.

Читайте також: На Волині коронавірусом захворіли журналістка та працівник держпродспоживслужби

Детальніше дивіться у сюжеті ТРК "Аверс":

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook