В Офісі президента провели перше засідання Ради зі свободі слова. Про це theБабелю розповів один з учасників засідання.

Читайте також: Серед людей і на тролейбусі: показали як Зеленський відсвяткував день міста Дніпра (фото)

За його словами, на ній були присутні заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко і міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський. Головував експерт інформдепартаменту Офісу президента Максим Кречетов. Понадл 30 осіб представляли ЗМІ.

Під час зустрічі було запропоновано обрати тимчасовий склад ради із 15 осіб – 6 від медіа, 6 від громадських організацій та по одному від Офісу президента, Національної спілки журналісті та Незалежної медіа-профспілки. Положення про Раду буде розроблено пізніше, за пропозицією ОП, його розробить тимчасовий склад, який обрано на півроку. Крім того, учасники зустрічі проголосували за розгляд питання про запровадження національної прескарти.

Кречетов розповів, що це була "робоча нарада".

"Положення про Раду немає, ми тільки будемо його готувати. Указу президента про персональний склад теж немає і не дуже скоро буде", – повідомив Кречетов.

Пізніше прессекретарка Американської торгової палати Тетяна Попова в Facebook розкрила складу ради. Крім неї, від громадських організацій обрані:

Діана Дуцик ("Детектор медіа"),

Олександр Бурмагін ("Платформа права людини"),

Світлана Остапа ("Детектор медіа"),

Тарас Шевченко ("Центр демократії і верховенства права CEDEM"),

Тетяна Лебедєва (ексглава наглядової ради "Суспільного").

Від медіа: Наталія Гуменюк ("Громадське"), Павло Єлізаров (3s.tv), Наталія Влащенко (ZIK), Михайло Ткач (проект "Радіо Свобода" – "Схеми: Корупція в деталях"), Вадим Міський (секретар наглядової ради "Суспільного"), Данило Яневський.

Крім того, до ради автоматично включено голову Національної спілки журналістів Сергія Томіленка.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook