Лідери України, Росії, Франції та Німеччини під час "нормандського саміту" проходяться по кожному пункту заздалегідь підготованого комюніке. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко, - пише ТСН.

Читайте також: "Накинулись": Зеленський проігнорував російських пропагандистів

Він додав, що Володимир Зеленський, Володимир Путін, Ангела Меркель і Еммануель Макрон у робочому настрої. Зустріч триватиме ще кілька годин.

"Як ви знаєте, декілька годин тому розпочалась зустріч у "нормандському форматі", після проведення двосторонніх зустрічей. Наразі зустріч триває у форматі чотирьох лідерів. Лідери обговорюють проєкт комюніке, який був підготовлений до цього, проходяться по кожному пункту заготовленого комюніке і жваво обговорюють кожен пункт. І доходять до якогось фінального проєкту, який буде підписаний, цього комюніке. Наразі так і думаю, що це буде тривати ще декілька годин", – сказав він. 

"Я не можу вам сказати про що говорять, тому що це закриті переговори у "нормандському форматі". Щойно буде готовий фінальний проєкт комюніке, чотири лідери вийдуть до представників ЗМІ", – додав Тимошенко.

Читайте також: Stop Putin's war: гологруді Femen влаштували акцію в Парижі (відео)

Він зазначив, що від усіх делегацій присутні радники. За словами заступника керівника Офісу президента, на зустрічі, зокрема, присутні помічник президента Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, начальник Генерального штабу Збройних сил Руслан Хомчак та радник президента Руслан Демченко.

"Настрій доволі робочий, жодних питань із цього приводу немає. Всі в робочому настрої за столом обговорюють. "Двосторонки" на декілька хвилин затрималися, це робочі питання, а зараз просто довго триває зустріч у "нормандському форматі" четвірки. Я думаю, що вона буде ще тривати, тому ми з вами ще раз побачимося", – сказав він. 

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбувається зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це – перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook