Збірна України розпочала виступи у Лізі націй УЄФА з перемоги на виїзді 2-1, проти збірної Чехії.

Повідомляє Народна правда.

В дебюті першого тайму, після помилки в центрі поля, Патрік Шик зважився на сольний прохід у штрафний хитнув Кривцова і відправив м’яч у ближній кут над плечем П’ятова. Після пропущеного м’яча, Україна взяла м’яч під контроль і почала регулярно загрожувати воротам Вацліка, особливо активним був Малиновський. У додатковий час першого тайму Україна відігралася завдяки голу Євгена Коноплянки, якому віддав пас Марлос після дриблінгу в штрафній.

У другому таймі, команди показували рівну гру, регулярно створюючи моменти біля воріт супротивника. Так, на 489 хвилині, після прострілу Матвієнко, Коноплянка міг робити дубль і виводити Україну вперед, проте Євгеній не влучив у дальній кут. В кінцівці матчу, Україна таки зуміла дотиснути суперника, після помилки воротаря збірної Чехії, Олександр Зінченко вразив ворота супротивника.

Голи: Шик (4 хвилина), Коноплянка (45 1 хвилина), Зінченко (90 хвилина).

Склад України: 12. Пятов, 2. Матвієнко, 20. Ракицький, 4. Кривцов, 22. Караваєв, 6. Степаненко, 8. Малиновський, 10. Коноплянка, 7. Ярмоленко, 11. Марлос, 18. Яремчук, головний тренер Андрій Шевченко.

Запасні: Бойко, Лунін, Бурда, Хачеріді, Макаренко, Данченко, Цуріков, Буяльський, Циганков, Зінченко, Сидорчук, Селезньов.

Склад Чехії: 1. Вацлік, 2. Кадержабек, 3. Калас, 4. Гебре Селассіє, 5. Брабец, 6. Сыкора, 10. Гушбауэр, 11. Крменчик, 15. Соучек, 18. Боржил, 19. Шик. головний тренер Карел Яролім.

Запасні: Коубе, Коларж, Тецл, Эмргал, Травник, Горжава, Янкто, Ржезник, Цоуфал, Петрак, Новак.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter