Угода між Україною та Північною Македонію про безвізовий режим набуде чинності 22 грудня.

Читайте також: Україна підписала безвіз ще з однією екзотичною острівною країною

Про це розповів державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць, повідомляє "Європейська правда".

"22 грудня набирає чинності міжурядова угода про умови взаємних поїздок громадян", – йдеться у повідомленні чиновника.

Він заявив, що до Північної Македонії без віз тепер можна буде подорожувати на постійній основі: скасовано як коротко-, так і довгострокові (імміграційні) візи.

Угодою передбачені безвізові подорожі з біометричними закордонними паспортами для короткострокового перебування (до 90 днів протягом 180 днів), скасування довгострокових віз для перебування понад 90 днів з метою працевлаштування, навчання, возз'єднання сім'ї та/або імміграції, а також безкоштовне оформлення інших категорій довгостроокових віз.

Читайте також: Україна отримала безвіз зі ще однією острівною країною

До набуття чинності цієї угоди громадяни обох країн будуть продовжувати користуватися безвізом на підставі попередніх односторонніх рішень двох держав (раніше безвіз між Україною та Північною Македонією мав тимчасовий характер – відповідні угоди підписувалися на рік).

Цьогоріч Україна піднялася у світовому рейтингу паспортів, зайнявши 43-е місце з показником у 126 країн, в які українці можуть потрапити без віз.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook