З 23 серпня українці зможуть оформити електронну візу в Лаос. Також до 31 січня 2020 року українцям не потрібно буде платити за електронне підтвердження подорожі на Шрі-Ланку.

Читайте також: Україна отримала безвіз із ще однією туристичною країною

Починаючи з 23 серпня 2019 року українці отримали можливість відвідати Лаоську Народно-Демократичну Республіку в туристичних цілях, оформивши електронну візу. Про це повідомляє департамент консульської служби МЗС України.

Повідомляється, що термін перебування в країні становить до 30 діб.

"У Лаос з електронною візою. Така можливість введена урядом Лаоської Народно-Демократичної Республіки для громадян України (туристичні поїздки терміном до 30 днів)", − сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що уряд Шрі-Ланки скасував для українських туристів плату за електронне підтвердження подорожі.

"Приємна новина для українських туристів, які подорожують у Шрі-Ланку! Уряд Шрі-Ланки скасував плату за електронне підтвердження подорожі (Electronic Travel Authorization − ETA) до 31 січня 2020 року для громадян України, які відвідують цю країну з туристичною метою", − йдеться в повідомленні.

Раніше Україна домовилася про безвіз зі Співдружністю Домініки за умови, що тривалість візиту не перевищить 90 днів протягом 180 днів.

Також Кабмін розширив безвіз з Аргентиною: протоколом пропонується збільшити термін перебування громадян України та Аргентини на територіях держав до 90 днів протягом 180 днів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook