Попри відміну податків на електрокари, в Україні не спостерігається різкий сплеск їх продажів.

Читайте також: Porsche витратить 6 мільярдів євро на електромобілі

В січні 2018 року завезти електрокар вперше можна було без розмитнення. Тобто не потрібно було сплачувати ні мито, ні акциз, ні ПДВ, як на звичайні автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. Однак цим скористались небагато українців, пише Auto24 з посиланням на асоціацію "Укравтопром".

За перший місяць цього року в нашій країні було зареєстровано всього 188 електромобілів. Це на 19% більше, ніж роком раніше, однак менше, аніж у грудні. Звичайно, зниження ділової активності у січні пояснюється малою кількістю робочих днів. Окрім того, в США різко піднялись ціни на вживані електричні моделі. Однак факт залишається фактом – лавиноподібного підвищення обсягів ввозу не відбулося.

Головними споживачами електромобілів в нашій країні стали жителі Києва, Одеської та Харківської областей.

Читайте також: Найпопулярніші вживані авто в Україні, які везуть із Європи

Як і в 2017 році, найпопулярнішим електромобілем серед українців в січні виявився Nissan Leaf, власниками цієї моделі в першому місяці року стали 124 осіб. Цікаво, що січневий показник NISSAN Leaf в порівнянні з минулим роком зменшився на 14%.

На другому місці – BMW i3. В активі у цієї моделі 19 первинних реєстрацій за місяць – вп’ятеро більше, ніж у січні 2017 року.

Замикає лідерську трійку Tesla Model S, яку обрали 10 автомобілістів, проти 2-х роком раніше.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter