Очільник Державної митної служби України Максим Нефьодов попередив українців про можливі труднощі, пов'язані з одномоментною ліквідацією Державної фіскальної служби (ДФС) і стартом роботи новоствореної Митної служби з 8 грудня.

Читайте також: Повідомили, коли запрацює нова митниця в Україні

Як написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Нефьодов, з 00:00 години 8 грудня 2019 року створені в структурі Митної служби регіональні митниці приступають до виконання митних формальностей і припиняються відповідні повноваження митниць ДФС.

"Рекомендуємо, за можливості, утриматись від подання митницям ДФС митних декларацій, оформлення яких може бути не завершене до кінця доби 7 грудня 2019 року. З 0 годин 8 грудня 2019 року подані митні декларації просимо адресувати новоствореним митницям Держмитслужби", − повідомив Нефьодов.

Він також зазначив, що в перші дні роботи Митної служби через переведення роботи митниць на новий класифікатор місць митного оформлення, теоретично можливі помилки у прийнятті та адресації електронних митних декларацій.

"При цьому не передбачається проблем із справлянням митних платежів при оформленні товарів у зв’язку із початком роботи митниць Держмитслужби у неділю 8 грудня 2019 року та у подальшому", − зазначив очільник Митної служби.

Читайте також: Нефьодов анонсував звільнення 500 одіозних митників

Нефьодов також додав, що передоплату за митне оформлення товарів (авансові платежі) з 9 грудня необхідно платити виключно на нові рахунки Держмитслужби та митниць відомства, оскільки старі рахунки ДМС будуть недоступні для надходження коштів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook