Через скорочення  авіарейсів до Китаю на не визначний термін, приймання усіх видів відправлень до цієї країни призупинено. Про це повідомяє УНІАН.

Читайте також: Чоловіки чи жінки: лікарі розповіли, хто вразливіший перед коронавірусом

АТ "Укрпошта" тимчасово припинило відправляти усі види посилок до Китаю. Як йдеться в повідомленні на сайті підприємства, дана ситуація виникла через значне скорочення рейсів до Китаю більшістю авіакомпаній через спалах коронавірусу.

"Жодних заборон зі сторони Національної пошти Китаю на разі не має. Однак, у зв’язку зі значним скороченням  більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на невизначний термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових  відправлень можуть бути змінені", – йдеться в повідомленні. Крім того в "Укрпошті" попередили, що посилки з Китаю до України можуть прибувати зі значним запізненням.

Читайте також: Лучанка не може виїхати з Китаю через смертоносний коронавірус

"Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені", – пояснили в "Укрпошті". "Національної пошти Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю", – додали там.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook