Президент України 20 вересня підписав закон, який передбачає відтермінування штрафів для власників авто на іноземній реєстрації до 20 листопада 2019 року. Кабмін вирішив відкласти штрафи до 1 січня 2020 року, передає 24 канал.

Читайте також: Голова митного комітету повідомив про нову формулу розмитнення "євроблях"

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання заявив, що рішення ухвалили до моменту, поки ми уряд знайде адекватне рішення "як вийти з цієї ситуації".

"Ми надаємо розпорядження органам поліції не застосовувати штрафні санкції (до власників авто на євро номерах, – ред.)", – додав Гончарук.

Гончарук зауважив, що відповідне рішення Кабмін прийняв, щоб уникнути конфліктів. Прем’єр сказав, що міністр транспорту постійно комунікує з активістами.

Законопроєктом № 1030 Володимир Зеленський збільшив термін, протягом якого власники автомобілів на єврономерах можуть розмитнити свій автомобіль без застосування штрафів, на 90 днів – із 270 до 360 днів. Водночас розмитнити свої автомобілі їхні власники зможуть лише за 100-відсотковими ставками акцизного збору.

Читайте також: "Євробляхери" масово з'їжджаються під Верховну Раду на мітинг (відео)

З 22 серпня, згідно з раніше ухваленим законом, набула чинності норма про жорсткі штрафні санкції для власників "євроблях" , які не встигли розмитнити свій транспортний засіб. Тепер штрафи стали значно більші:

– 17 тисяч гривень штрафу – за перевищення від 10 до 20 діб;

– 85 тисяч гривень – за перевищення від 20 до 30 діб;

– 170 тисяч гривень або конфіскація ТЗ – за перевищення більш ніж на 30 діб.

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook