Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик отримав від Онуфрія нагороду.

Читайте також: За Єдину помісну православну українську церкву молились військові капелани з Волині (фото, відео)

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Наразі вже відомо, що боксер отримав з рук митрополита орден преподобного Іллі Муромця 1 ступеня.

"Абсолютний чемпіон світу з професіонального боксу Олександр Усик отримав з рук Предстоятеля УПЦ орден преподобного Іллі Муромця 1 ступеня", − сказано у повідомленні.

Також відзначається, що очільник московського патріархату вручив Усику нагороду у ході церемонії "Майбутнє нації", що відбулась 14 грудня.

"На заході було нагороджено дітей та юнаків, які протягом поточного року досягли особливого успіху в галузях освіти, науки, культури та спорту. Юні номінанти представляли Україну на міжнародному рівні, де показали високі результати", − йдеться у повідомленні.

Разом з тим варто відзначити, що чемпіон світу з боксу Олександр Усик дав розгорнуті коментарі з приводу агресивних висловлювань на свою адресу після того, як стало відомо, що він готовий стати на захист ченців у разі спроби захоплення Києво-Печерської лаври, боксер готовий стати на захист ченців.

"Ви знаєте, що у мене дуже багато однодумців. Дивіться, якщо хтось говорить, що хоче зробити боляче комусь, ви не будете захищати слабкого? Так, це здоровий чоловік повинен робити. Це нормально. Якщо ви йдете по вулиці, і побачите, що хтось когось б'є, ви повинні встати на захист, тому що це байдужість, якщо ви не зробите цього", − зазначає боксер.

Також Усик прокоментував свою позицію з приводу ставлення до Української Православної Церкви. Зокрема, він відзначив, що не розуміє чому певні "сили" можуть забирати святині чи інше майну у священників.

"Чому, якісь радикально налаштовані люди, повинні йти кудись і щось забирати? Де взагалі поліція буде в цей час? Де взагалі закон? На чиїй стороні він буде? Природно, я стану на бік свого будинку, своєї віри", − підкреслює Усик.

Також він відзначив, що досяг успіхів лише завдяки роботі у спортивному залі, а не завдяки таланту. Усик додав, що для досягнення будь-якої цілі необхідно працювати над собою та постійно вдосконалюватись.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter