39-річний волинянин та 35-річний житель міста Стрий Львівської області відбуватимуть покарання за вчинення наркозлочинів під час перебування в місцях позбавлення волі.

Читайте також: У Луцьку затримали чоловіка зі зброєю та наркотиками

Про це інформує пресслужба прокуратури області.

Восени 2013 року двоє ув’язнених Городищенської виправної колонії, залучивши чотирьох волинян та двох мешканців Львівщини з "волі", організували виробництво у нарколабораторії й збут на Волині амфетаміну.

Правоохоронці задокументували факти збуту майже 1,7 кг психотропів.

Кошти, здобуті від злочинного промислу, члени групи розміщували у банках та використовували для розвитку наркобізнесу.

Спільники організаторів наразі засуджені за вчинення цих злочинів.

Читайте також: У Луцьку посеред вулиці затримали двох чоловіків з наркотиками

Організаторів же суд визнав винними у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту й збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах, передачі їх в місця позбавлення волі, в утриманні місць для незаконного виготовлення психотропів, незаконному придбанні й зберіганні обладнання для їхнього виготовлення, незаконному придбанні, зберіганні й використанні прекурсорів, розміщенні коштів, здобутих від незаконного обігу психотропних речовин, у банках та використанні їх задля продовження незаконного обігу психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч.3 ст. 28, ч.2 ст. 317, ч. 3 ст. 313, ч.3 ст. 311, ч.3 ст. 28 ч.2 ст. 306 КК України).

Обом обвинуваченим призначено покарання у виді позбавлення волі: молодшому – 12, 5 року, старшому – 9 років із конфіскацією усього належного їм майна.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook