На посаду спікера Міністерства закордонних справ України призначений дипломат Олег Ніколенко, який працював в посольстві в Лівії і в Постійному представництві України при ООН, повідомляє прес-служба МЗС в неділю.

Читайте також: Порошенко ігнорує карантин під сейшельськими прапорами

Ніколенко здобув філологічну освіту, став перекладачем з англійської та арабської мов, потім – юристом-міжнародником. У 2008 році пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії. Після повернення до Києва продовжував займатися регіоном Північної Африки і Близького Сходу.

Крім того, Ніколенко працював в ООН, в складі делегації під час дворічного членства України в Раді безпеки ООН. Також займав посаду віце-голови комітету ООН з питань інформації, брав участь у реформуванні інформаційної політики Організації в контексті протидії пандемії COVID-19.

"Зараз у моєму професійному житті новий виклик. Хочу зміцнити роботу прес-служби як сучасного інструменту комунікацій української зовнішньої політики. І мені пощастило, що це можна робити разом з класною комунікаційної командою, яка зараз працює в МЗС", – зазначив новий спікер.

Читайте також: Скандального чиновника Волинської ОДА, який попався на "відкатах", звільнили заднім числом (відео)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook