Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: 11 регіонів "червоних", 13 – "помаранчевих", один – "жовтий".

Читайте також: "Є закон про захист населення": повідомили, чи введуть обмеження на міжобласне сполучення

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 7 квітня. 

В Україні досі залишаються "червоними" 11 регіонів – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області. 

В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Високі показники в "червоних" Миколаївській області – 113,6, Житомирській – 113,0; Чернігівській – 108,2, а також в Києві – 113,5.

Найвищий рівень госпіталізацій у "помаранчевій" Хмельницькій області – 129,0. Завантаженість лікарень киснем також перевищена і станови 69%. До слова, норма – 65%. Регіон вже тривалий час перебуває на порозі "червоної" зони, а тому обласна влада посилилв обмеження до найсуворішого рівня. МОЗ офіційно область до "червоної" зони не відправило. 

Читайте також: У «червоній» зоні частково послабили карантинні обмеження

У "помаранчевій" зоні досі 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.

Найменш суворі обмеження діють у "жовтій" Херсонській області. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 45,9, а завантаженість ліжок з киснем становить 22,3%. 

"Зелених" регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину. 

Нагадаємо, 15 415 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 636 дітей та 437 медпрацівників.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook