В Україні з 2020 року перестануть приймати дітей в дитячі будинки, їх будуть направляти до патронатної або прийомної сім’ї чи сімейного будинку.

Читайте також: Б'ють залізною трубою та змушують мити туалети: у дитячому притулку жахливо знущаються над дітьми (фото, відео)

Як заявив заступник міністра соціальної політики Олег Коваль, держава і громада сприятиме тому, щоб дитина проживала з рідними батьками, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на Донецьку облдержадміністрацію.

"Діти зможуть жити у будинках дитини до 2023 року. До 2023 року на місці дитячих будинків будуть організовані паліативно-реабілітаційні центри. Ці центри надаватимуть допомогу усім дітям, незалежно від їхнього соціального статусу та віку", – пояснив Коваль.

За його словами, з 2020 року влаштування дітей до дитячих будинків стане платним, а паліативно-реабілітаційні центри будуть опікуватись й тими, хто виховується у прийомних сім'ях.

Читайте також: Б'ють залізними трубами: повідомили жахливі подробиці жорстокого знущання над дітьми в притулку (відео)

"Усі обласні адміністрації мають завершити розробку програм з влаштування дітей, залучити до цієї роботи адміністрації міст, районів та об’єднаних територіальних громад", – додав уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook