В Україні готують законопроєкт, який міцно «прив'яже» номери мобільних телефонів до імен їхніх власників. Автори законопроекту вважають, що це допоможе боротися з численними шахраями, які орудують у Мережі.

Читайте також: В Україні тарифи на мобільний зв'язок неминуче будуть підвищуватися

Про це у Фейсбуці повідомляють представники Комітету цифрової транформації.

Для того, щоб людина отримала номер мобільного телефону, вона зобов'язана буде укласти договір з постачальником послуг зв'язку, тобто з мобільним оператором. У разі укладення такого договору номер мобільного телефону вже не буде анонімним, а буде «прив'язаний« до конкретної людини.

Цей законопроект забезпечить стовідсоткову ідентифікацію усіх власників номерів мобільних телефонів. У парламентському комітеті цифрової трансформації, який працює над цим законопроектом, вважають, що він стане серйозною перешкодою на шляху шахраїв, які нині широко використовують мобільний зв'язок у своїх діяннях.

Читайте також: Мобільні оператори оновлять тарифи: як зміниться вартість зв'язку

«Законопроектом передбачається, що кінцевий користувач зобов'язаний здійснити ідентифікацію у постачальника електронних комунікаційних послуг в порядку, встановленому правилами надання і отримання послуг», – повідомляють розробники законопроєкту.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook