Єдиний Е-квиток на усі види транспорту, проєкт щодо запровадження якого підтримали на засіданні Кабміну, запрацює вже наступного місяця.

Читайте також: Е-квиток у Луцьку: перші результати нововведення (фото)

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За словами міністра, Україна стане однією з небагатьох європейських країн, які запустять цю програму не в межах одного міста. "Це об'єднання всіх видів транспорту: залізничного, внутрішнього авіасполучення, автобусних перевезень і муніципального. Починаємо все у межах країни, а потім можна буде підключати і міжнародні перевезення", – розповів Криклій.

Київ, Харків і Дніпро вже протестували свою систему єдиного квитка. Там він працюватиме у межах муніципального транспорту. 

Криклій показав, який вигляд наразі має квиток: розміром з аркуш А4, на ньому є кілька QR-кодів та детально розписана логістика для пасажирів. 

Читайте також: Що зміниться у квітні: надбавки до пенсій, 2 етап медреформи, карантин і податкові канікули

Остаточний варіант Е-квитка буде іншим, обіцяє Криклій. За словами міністра, фактично це буде звичайний невеликий білет з єдиним QR-кодом, який об'єднає всі необхідні види транспорту, які для себе обере пасажир. Придбати квиток можна буде на сервісі Smart Ticket орієнтовно за тиждень. Тоді й запрацює послуга єдиного Е-квитка. 

"Починаємо з нічних потягів за напрямками Харків, Львів, Київ і метрополітен підключаємо. Це початковий етап – нічні потяги і метрополітен. Орієнтовно протягом місяця – весь муніципальний транспорт Києва", – розповів міністр Владислав Криклій. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook