До Михайлівського собору Києва прибув Віфлеємський вогонь миру, який представники руху Пласт привезли в Україну з Відня.

Читайте також: ПЦУ готова перенести дату Різдва: Епіфаній розповів, за якої умови

Як повідомляється на Facebook-сторінці руху Пласт, символ світу зі столичного собору буде поширюватися по всій території нашої країни.

"Пластуни передали цей символ любові і добра громаді Києва, а вже зовсім скоро будуть поширювати його в державні установи, лікарні, дитячі будинки. Зокрема, група пластунів пощастить Вифлеємський вогонь миру і різдвяні подарунки нашим захисникам в зону бойових дій. Так, до Різдва пластуни передаватимуть Вогонь всім українцям, щоб в Святвечір символ миру, до якого ми так прагнемо, загорівся в наших будинках " , – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У ПЦУ пояснили, чи захищає людину червона нитка на руці

Щорічну передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру пластуни розпочали в Михайлівському соборі. Скаути будуть поширювати його як символ миру, єдності та любові громадам міст, лікарням, школам, дитячим будинкам.

Вифлеємський вогонь миру щорічно запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі австрійські скаути транспортують його літаком до Австрії.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook