Лідер групи "Океан Ельзи", який нещодавно пішов у політику, Святослав Вакарчук заявив, що референдум – це народне волевиявлення.

Читайте також: Вакарчук заявив, що готовий підтримати президента Зеленського (відео)

Відповідне відеозвернення опубліковане на його офіційній сторінці в Facebook.

"Останнім часом ми багато говоримо про референдум. Референдум – дієвий спосіб народного волевиявлення. Наприклад, у 1991 році акт про проголошення незалежності України був скріплений референдумом. Але референдум – це народне волевиявлення, а не перекладання відповідальності на народ", – сказав він.

За словами Вакарчука, справжній лідер виходить до людей із референдумом, коли "вже має чітко сформоване власне рішення і тільки хоче або підтримки людей, або щоб люди відхилили це рішення".

"Наприклад, Девід Камерон (екс-прем’єр Великобританії – Ред.) після невдалого референдуму по Brexit, який він організував, пішов у відставку. Не завжди треба йти у відставку, але завжди треба приймати на себе відповідальність. Саме для цього ми вибираємо лідерів", – навів він приклад Вакарчук.

Читайте також: "Партія має повністю складатися з людей, серед яких немає чинних народних депутатів", – Вакарчук про список кандидатів до Верховної Ради

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook