У пацієнтів, які входять до групи ризику щодо зараження COVID-19, ця хвороба може протікати без симптомів або ж супроводжуватися нетиповими ознаками. На це звертають увагу вчені з Університету Східної Англії (UEA). Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Читайте також: Луцьк – у жовтій: Україну знову поділили на карантинні зони

Зазначається, що у пацієнтів із будинків для літніх людей, більшість із яких мають небезпечні хронічні захворювання, спостерігається безсимптомний перебіг нового типу коронавірусу.

Вчені назвали атипові симптоми COVID-19, характерні для людей похилого віку.

Водночас у інших, підкреслюють фахівці, COVID-19 проявлявся у вигляді незвичайних проблем зі здоров’ям. Серед них вони назвали нездужання, лихоманку, напади кашлю, а також погіршення загального стану.

Читайте також: У МОЗ оголосили про термінові заходи через зростання хворих на COVID-19

"Ті, хто живуть у будинках для людей похилого віку, схильні до високого ризику зараження коронавірусом і до важкого перебігу хвороби. Оскільки у таких людей є декілька супутніх недуг, враховуючи деменцію, захворювання легень, погіршення нюху", – пояснюють вчені.

За їхніми словами, загалом це означає, що за відсутності характерних симптомів COVID-19, інфікованих ним людей медикам складно виявити вчасно.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook