Верховна Рада визнала нелегітимними "вибори", які були проведені 8 вересня в окупованому Криму. За відповідну постанову, яку розглядали за скороченою процедурою, проголосували 325 народних депутатів, пише ТСН.

Читайте також: Зеленський підписав закон про зняття недоторканності

"Ці дії ("вибори" в Криму – прим.ред.) вже були визнані незаконними низкою держав... Наша заява не поверне Крим, але вона стане чітким доказом того, що незалежно від того, яка Верховна Рада, в якому скликанні, в складі яких фракцій, національною ідеєю України є повернення наших окупованих територій, є повернення наших громадян у склад української сім’ї. Це буде чіткий сигнал і нашим військово-політичним суперникам, і нашим друзям, і нашим громадянам на тимчасово окупованих територіях, що Україна не змінить свою політику. І це є національною ідеєю нашої держави", – заявив голова комітету з питань зовнішньої політики нардеп від «Слуги народу» Богдан Яременко, який представляв постанову на розгляд.

Зазначимо, за постанову не проголосував жоден з народних депутатів від "Опозиційної платформи – За життя".

Нагадаємо, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосування. Вибори різного рівня відбуваються у 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook