31 жовтня Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №2283 про внесення змін до державного бюджету на 2019 рік.

Читайте також: Школярі їздитимуть на екскурсії за кошти держбюджету

За прийняття змін до держбюджету-2019 проголосував 291 парламентарій, йдеться в повідомленні на сайті парламенту. В результаті план доходів держбюджету на 2019 рік знижено на 20,4 млрд грн через зміцнення курсу гривні, що призвело до зниження планових надходжень від податкових платежів, – передає Економічна правда.

Підвищується грошове забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат в Збройних силах.

Відповідно витрати на національну безпеку і оборону будуть підвищені на 1,4 млрд грн.

Збільшено і фінансування резервного фонду, створеного для забезпечення державою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, на 500 млн грн.

Додатково виділяються 354,6 млн грн на підтримку чорнобильців та 787 млн грн на реабілітацію людей з інвалідністю.

Читайте також: Стало відомо, хто може очолити Волинську митницю: у ВР вимагають висловити недовіру Нефьодову

Через низьке використання коштів за програмами підтримки АПК їх фінансування буде знижено на 750,6 млн грн.

Законом також нормуються зарахування до спеціального фонду конфіскованих коштів, які надійшли в обсязі 1,56 млрд грн станом на 1 жовтня.

Так, Міністерству оборони на облаштування військових комісаріатів та їх всебічне забезпечення з цієї суми буде направлено 524 млн грн, а Держагентству автомобільних доріг "Укравтодор" – 1,36 млрд грн за пріоритетними напрямами розвитку доріг державного значення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook