Поплуярная журналістка, ведуча та блогерка Яніна Соколова на своїй сторінці у Facebook зізналася, що хвора на рак.  

Читайте також: "Горіть ви всі в пеклі!": емоційний виступ ведучої "1+1" проти журналістки "5 каналу" підірвав мережу (Відео)

До свого посту вона прикріпила свій портрет: "Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз. Сім місяців тому я дізналася, що у мене рак. За 7 місяців я його поборола".

Соколова додала, що поки суспільство обговорювало її скандальний ефір зі співачкою Анастасією Приходько, вона лежала у реанімаційному відділенні.

"За цей час я пережила 30 променевих терапій і чотири курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці", – додала вона.

Журналістка відзначила, що попри хворобу не припиняла працювати і продовжувала знімати свої програми, проводити конференції та телевізійні курси, видала книжку, зіграла у кіна та театрі та спродюсувала фільм. На її думку, українське суспільство не готове співіснувати з онкохворими, а держава не завжди надає їм необхідну допомогу.

Читайте також: Приходько скандально покинула прямий ефір після незручного питання про Тимошенко (відео)

"За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу (…)  Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак, полегшити життя і бути… щасливими. Навіть у цей кепський період", – йдеться у повідомленні Соколової. 

Тому вона разом зі своєю командою вирішила створити мультимедійний проект "Я, Ніна", який зможе допомогти іншим людям, які мають онкологічні захворювання. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook