У духовній консисторії діятиме пенітенціарна служба. Її сформовано указом митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Про це інформує пресслужба Волинської єпархії ПЦУ у Facebook.

Читайте також: Григорій Недопад отримав почесну відзнаку від капеланів Волині

Головою підрозділу призначено протоієрея Андрія Мовчанюка, настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Гаразджа Луцького районного деканату, військового капелана. За його словами, духовенство єпархії давно опікується тими, хто перебуває під слідством або відбуває покарання у місцях позбавлення волі. За кожним закладом закріплено капелана. Тож пенітенціарну службу Управління єпархії створено, аби систематизувати роботу цих священників та обмінюватися досвідом.

Підрозділ займається духовної опікою тих, хто перебуває в установах Державної пенітенціарної служби на Волині. Це Луцький слідчий ізолятор, капеланом якого є отець Андрій, Маневицька та Цуманська виправні колонії, Ковельська виховна колонія.

Читайте також: Нацгвардійці нагородили волинського капелана (фото)

На сьогодні в Управлінні єпархії окрім канцелярії митрополита діють такі підрозділи, як інформаційно-видавничий центр, капеланська служба, паломницький центр "Україна" та інші.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook