Молодий ветеран війни на Донбасі хотів скориститися пільговим проїздом у громадському транспорті у Чернігові. Він показав посвідчення інваліда, оскільки чоловік втратив ногу на війні. Однак водій маршрутки його вигнав, а згодом поплавитився за свій вчинок.

Читайте також: На Волині родини загиблих Героїв отримали державні нагороди

Ветеран АТО Владислав Шатило наступного дня після інциденту повернувся до водія, щоб з’ясувати причини таких дій, розповів друг війського Олександр Тарнавський у фейсбуці.

Олександр Тарнавський додав, що водій не лише відмовив у проїзді військовому, а й почав принижувати Владислава при пасажирах і розмахувати своїм посвідченням учасника бойових дій в Іраку.

Наступного дня ветеран АТО та водій зустрілися знову. Маршрутник виправдовувався, що він такий же, як і учасник війни на Донбасі. Водій стверджував, що нібито чудово все розуміє, бо сам був у Багдаді.

На відео видно, що учасники конфлікту довго сперечалися, а потім влаштували бійку.

Читайте також: "Важкопоранених вивозили вертольотами, від полону рятували медсестри", – волинський волонтер розповів про страшну трагедію під Волновахою 2014 року

У кінці ролика водій стоїть у розірваній кофті з синцями та обличчі та запевняє, що більше так робити не буде. Ветеран провчив маршрутника і закликав відповідно поводитися зі всіма його побратимами.

Вже після припинення зйомки водій почав кричати нецензурну лайку, а потім втік у невідомому напрямку, залишивши автобус відкритим.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook