Майже на 150 тисяч гривень завдали збитків волинським лісам, що належать Ківерцівському лісовому господарству.

Читайте також: Війна за ліс на Волині: мешканці села збунтувались проти лісівників

Про це, а також про стан діяльності ДП "Ківерцівське лісове господарство" у 2018 році розмовляли під час пленарного засідання позачергової 35-ї сесії Ківерцівської районної ради сьогодні, 22 квітня, переда ІА Волинські Новини.

Зі слів директора ДП "Ківерцівське лісове господарство" Віталія Каращука, лише за минулий рік лісова охорона лісгоспу склала 76 протоколів про порушення лісового законодавства на суму штрафів в розмірі 8 тисяч 806 гривень. Загальна сума збитків, завданих лісам, що належать Ківерцівському лісництву, становить 146 тисяч 480 гривень.

Читайте також: В Україні збільшили покарання за контрабанду лісу

Разом із тим у 2018 році лісівники спільно з поліцією склали 44 протоколи щодо незаконної порубки лісу на суму штрафів в розмірі 3 тисячі 740 гривень та збитків 146 тисяч 480 гривень.

Окрім цього, склали 6 протоколів щодо засмічення лісу на суму штрафів в розмірі 2 тисячі 550 гривень; 8 протоколів щодо порушення ППБ в лісах на суму штрафів 680 гривень; 18 протоколів щодо порушення правил полювання на суму штрафів 1 тисяча 836 гривень.

Варто зазначити, що суми штрафів та збитків особи, які притягалися до адміністративної відповідальності, сплатили у повному обсязі до місцевих та районних бюджетів. До кримінальної відповідальності за рішенням суду притягнули чотири особи.

Нагадаємо, державне підприємство "Ківерцівське лісове господарство" створили у 1939 році.

До структури підприємства входять вісім лісництв: Воротнівське, Ківерцівське, Копачівське, Муравищенське, Рожищенське, Сокиричівське, Торчинське, Тростянецьке, а також цех переробки деревини та консервний цех, і нижній склад.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook