За матеріалами, наданими управлінням власної безпеки ГУ ДФС у Київській області, Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.364, ч.2 ст.364, ч.3 ст.212, ч.2 ст.366, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України. Про це інформує Державна фіксальна служба.

Читайте також: На Волині чоловік вкрав з магазину ноутбук

У ході досудового слідства встановлено, що службові особи одного з підприємств Волинської області, під час реалізації імпортованих транспортних засобів, за рахунок проведення фінансових операцій, які не мали реальних наслідків, а були проведені з метою легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах на суму 23 млн гривень та внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

12 листопада, Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань спільно зі співробітниками управлінь власної безпеки ГУ ДФС у Київській, Львівській та Волинській областях проведено ряд обшуків за місцем проживання службових осіб зазначеного підприємства.

Директору зазначеного підприємства було вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.212, ч.2 ст.366 КК України.

Слідчі дії тривають.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook