"Волинські Новини" – перше онлайн-видання, яке отримало статус інформаційного агентства у Волинській області. Одне з найпопулярніших в регіоні, яке читають десятки тисяч українців щодня, видання працює для волинян вже більше 10 років.

Читайте також: Чорновіл назвав Ющенка злочинцем і мерзотником

"Волинські Новини" – це команда професіоналів своєї справи, за плечима якої – медіа, авторитету якого довіряють волиняни вже не один рік поспіль.

Ви ж, пане Тарасе, як самі кажете, "випадково наскочили" і, побачивши на сайті передрук публікації всеукраїнського видання, без будь-яких на те підстав дозволяєте собі назвати ЗМІ "ватним". А все тому, що в публікації згадується ймовірна причетність помічника нардепа від БПП "Солідарність" до жорстокої розправи над активісткою Катериною Гандзюк, яка померла 4 листопада. А ще – ім’я Петра Порошенка.

У бажанні якомога швидше заперечити цю теорію Ви, на жаль, не зауважили, що ЗМІ, яке Ви назвали "ватним", з самого початку підтримувало Революцію Гідності. З початку російсько-української війни "Волинські Новини" разом з іншими медіа регіону активно долучалось до збору коштів на потреби наших захисників, медійно підтримували волонтерські акції, допомагали в пошуку інформації прозниклих та полонених бійців 51-ї ОМБР після Іловайської трагедії, розповідали десятки історій про живих героїв сучасності, а також про тих, хто заплатив життям за наш мир і безпеку. Ви б і самі це добре знали, якби провели на сайті більше, ніж декілька хвилин, кидаючись неначе бик на червоне полотно при згадці БПП "Солідарність" та Петра Порошенка не в позитивному контексті.

Проте дивно чути звинувачення у "ватності" від особи, яка ще не так давно з такою ж наполегливістю захищала свого політичного лідера – Віктора Януковича. В цьому, треба віддати Вам належне, досягли неабиякого успіху: ставши у грудні 2004 року довіреною особою кандидата в президенти Віктора Януковича, вже за рік Ви дослужилися до заступника керівника виборчого штабу Партії регіонів. Представники демократичних сил оцінили Ваші старання – за версією громадянської кампанії "Пора" Ви стали "Зрадником року-2004", якщо пам’ятаєте. Тому якщо "вата", про яку Ви говорите, десь і є, то лише у Вашій голові.

Читайте також: Суд визнав загибель В’ячеслава Чорновола нещасним випадком

Як син видатного громадсько-політичного діяча, патріота, Героя України В’ячеслава Чорновола став працювати на партію, близьку до вбивць свого батька – питання швидше до Вашої совісті та жадібності. Адже підтримувати людину, яка намагалась укласти союз між Росією та Україною Ви пішли в тому числі через фінансову вигоду, як самі ж зізнались. Проте давати комусь оцінку "патріотичності" після років роботи на політсилу, через яку ми втратили тисячі співвітчизників, з Вашого боку – як мінімум цинічно.

Якщо ж редакційна політика видання Вам здається антидержавницькою або такою, що суперечить чинному законодавству, то рекомендуємо звернутись з цього приводу в профільні структури, а не опускатись до суб’єктивних оціночних суджень, при тому висловлених не в найкращій манері.

З повагою, керівник редакційно-випускового відділу Інформаційного агентства Волинські Новини Іван Савич

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter