Київські митники припинили спробу волинянина розіслати світом 18 тис. насінин сортового канабісу з вмістом небезпечних психотропних речовин, обіг яких в Україні заборонено.
Читайте також: Молодий лучанин розповсюджував наркотики через telegram-канал
Про це інформують у пресслужбі установи.
Вперше в зоні діяльності митниці фіксують незаконні спроби переслати поштою з України насіння сортової коноплі.
Так, 15 міжнародних поштових відправлень з насінням канабісу волинянин відправляв до США, а також до Казахстану та РФ – Башкортостану, Архангельщини, Ростовщини, Свердловщини, Самари, Калінінграду, Іркутська, Санкт-Петербургу та Москви.
За документами, українець відправляв за кордон лише перехідники. Пластикові перехідники до аудіо- та відеотехніки справді знаходилися у цих посилках, але містили зовсім не властиве їм начиння.
В кожному перехіднику київські митники виявили поліетиленовий пакуночок (загалом – біля сотні) з насінням коноплі з нанесеним маркуванням «WW», «Mazar», «Tutan khamon», «Amnesia», «Extreme», «Brooklyn», «Adrenaline», «Ultimate», «Kush», «Moby Dick», «Blu cheese» тощо. Найбільша кількість з цієї партії коноплі пересилалася до штату Каліфорнія в США – 4969 насінин.
Як встановили митні експерти, у складі всього насіння виявлено тетрагідроканнабінол, який віднесений до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких в Україні заборонено. Відповідно до фахового висновку, вартість насіння становить 3 млн грн.
Таким чином, відправник намагався переслати у міжнародних поштових відправленнях заборонений товар та ще й з приховуванням від митного контролю.
Читайте також: Попався «на гарячому»: лучанин разом із спільниками вирощували та збували канабіс (фото)
Стосовно волинянина Київська митниця склала 15 протоколів про порушення митних правил за статтями 473 та 483 Митного кодексу України. Насіння вилучили.
![Волинянин поштою намагався розіслати насіння коноплі у різні країни світу. ФОТО Волинянин поштою намагався розіслати насіння коноплі у різні країни світу. ФОТО](http://www.volynpost.com/img/modules/news/3/02/0f34d7c2bffda1fa99ddfbb7b6567023/cb-2376812753779153672768942592442424932042861n.jpg)
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає