У Тернопільській області викрили злочинну групу, до складу якої входив волинянин. Злочинці викрадали та утримували людей у "психореабілітаційному" центрі.

Читайте також: У Луцьку спіймали шахрая, який ошукав людей на понад 400 тисяч гривень (Фото)

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Тернопільскій області.

"Зловмисники так званого психореабілітаційного центру з надання послуг по лікуванню від наркологічної, алкогольної залежності та ігроманії.  Рекламна кампанія центру під назвою "Твоя незалежність" через соціальні мережі, роздавання листівок на вулиці приносила  стабільний і немалий дохід, адже родичі, дізнавшись, що функціонує такий заклад, який повертає наркоманів, алкозалежних до нормального життя, платили чималі кошти за оздоровлення рідних", – йдеться у повідомленні.

Місяць лікування у центрі коштував від 10-то до 30-ти тисяч гривень.

Після "лікування" пацієнти скаржилися на погіршення стану здоров’я. За попередніми даними, зловмисники робили з потерпілих «зомбі», наколюючи сильнодіючими препаратами, а родичам стверджували, що реабілітацію треба продовжити, адже це процес тривалий. Як встановили детективи, були випадки, коли людей по дев’ять місяців не випускали на вулицю, тримаючи в душних кімнатах, де вікна були наглухо забиті.

Читайте також: Шахраї видурили у людей гроші за неіснуюче житло на Світязі

"Серед "послуг" психореабілітаціного закладу було й примусове доправлення пацієнтів: людину силою забирали з дому, вантажили в автівку і завозили до центру.

Організаторами злочинного угрупування виявилося подружжя зі столиці. Раніше судимий за згвалтуванння та наркозлочини 39-річний киянин спільно зі своєю 32-річною дружиною винайняли в одному з сіл Тернопільського району приватне помешкання, і, не маючи ні медичної, ні психологічної освіти, ні жодної ліцензії на здійснення лікувальної практики, почали "оздоровлювати" людей. Через деякий час до кримінальної діяльності  долучилися  33-річний житель Волинської області та 25-річний тернополянин.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter