За матеріалами Управління СБ України у Волинській області заочно засуджено військовослужбовця Збройних Сил України за ухилення від несення служби та участь у терористичній організації "ДНР".

Читайте також: 21-річного військового знайшли мертвим у казармі

Повідомляє прес-служба УСБ України у Волинській області

Оперативники спецслужби встановили, що у квітні 2014 року волинянин був призваний до лав Збройних Сил України та направлений для проходження служби в район проведення АТО. Влітку того ж року старший солдат потрапив у полон до проросійських бойовиків.

Читайте також: Доба в ООС: бойовики один раз обстріляли позиції українських військових

Через кілька місяців, зрадивши військовій присязі, чоловік вступив до терористичної організації "ДНР", де зі зброєю в руках служив у так званій першій мотострілковій бригаді терористів, відомій як "Перша слов`янська бригада".

Куйбишевський районний суд Запорізької області визнав перебіжчика винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 409 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі зрадника оголошено у розшук.Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового рішення до виконання.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook