Відбулося чергове засідання Луцької ради церков при міському голові Ігорю Поліщуку. Згідно з положенням, кожні 6 місяців головуючий засідання змінюється, відтак сьогодні головував владика Йосафат, екзарх Луцький Української Греко-Католицької церкви.

Читайте також: На фестивалі під Луцьком виступить переможниця Євробачення

Засідання розпочали із молитви, спільної для всіх християнських конфесій — Отче наш. Про це йдеться на сайті Луцькради.

Під час засідання розглянули чимало важливих питань, зокрема — організацію Третього молитовного сніданку Волині, що відбудеться 10-го вересня. Духовенство разом із міським головою обговорило концепцію заходу, його учасників (серед яких — як представники релігійних конфесій, так і місцевого бізнесу, влада та народні депутати), а також визначило цілі, яких хочуть досягнути організатори. Нагадаємо, що під час Третього молитовного сніданку Волині відбуватиметься збір грошей, які спрямують на потреби Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства.

Програма заходу цього року буде дещо коротшою, ніж у попередні роки, — до півтори години. Протягом цього часу учасники молитовного сніданку із різних релігійних конфесій Луцька виголосять тематичну молитву та звернуться із промовою до присутніх. Окрім того, заплановані виступи творчих колективів.

Також міський голова разом із духовенством обговорив проєкт майбутнього пам’ятника «Десяти Божим Заповідям». Остаточний його вигляд все ще не затверджений. Розглядають кілька варіантів, з огляду на їх відповідність міжконфесійному характеру пам’ятника та естетичний вигляд.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook