В Івано-Франківській області розгорнуть мобільний госпіталь для хворих на коронавірус пацієнтів. Більшість лікарень Івано-Франківської області, які мають приймати COVID-хворих, переповнені.

Читайте також: Степанов повідомив, коли в Україні скасують карантин

Про це заявив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький на сторінці у Facebook. Пише РБК.

Рішення про розгортання мобільного госпіталю сьогодні ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області.

"За останню добу кількість хворих на коронавірус у регіоні збільшилась майже на 30%, за місяць – вчетверо. В багатьох населених пунктах заповненість лікарень, відведених під "ковідних" пацієнтів, складає понад 90%, в деяких медзакладах – 100%", – розповів нардеп.

Читайте також: Кабмін продовжив карантин в Україні та офіційно повернув "кольорові" зони

За словами Радуцького, мобільний госпіталь буде розрахований на 250 місць. Його створять на базі Богородчанської лікарні.

"Комітет з питань здоров’я нації уважно слідкує за ситуацією в області та очікує від МОЗ аналізу причин, які призвели до критичного навантаження на медичну галузь регіону", – додав він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook