Скандальна волонтерка Маруся Звіробій грубо образила українську співачку Софію Ротару.

Читайте також: "Ти розумієш, що ти п**диш?": одіозна псевдоволонтерка Звіробій обізвала воїнів "пі***асами і до*****бами" (скандальне відео 18+)

Про це Звіробій написала у своєму Telegram-каналі.

Скандал навколо запланованого виступу в РФ Софії Ротару продовжує набирати обертів.

Після того, як стало відомо, що Ротару повинна брати участь в концерті "Пісня року", росіяни ополчилися проти неї, звинувативши в допомозі АТО і проукраїнським позиціям.

Російська телеведуча Ангеліна Вовк заявила, що у Ротару немає совісті і особистої принципової позиції, так як українська артистка підтримує ЗСУ, а на гастролі збирається їхати в Росію.

Читайте також: Скандальна волонтерка Маруся Звіробій назвала українських військових долбо****ми (фото)

На це концертний директор співачки Сергій Лавров відповів, що Ротару ніколи не допомагала бійцям АТО, так як нестала б "спонсорувати війну". А попередню відмову від гастролей в РФ він і зовсім пояснив небажанням провокацій, і громадянська позиція тут нібито ні до чого.

Такі слова представника Ротару розлютили Марусю Звіробій.

"Хто б сумнівався, що ця гнида вилізе. Їх зараз більше в ефірах з такими заявами. Мовляв "Хазяїн-хазяїн, я тут", – написала Звіробій в телеграм-каналі.

Окрім того, син Софії Ротару Руслан Євдокименко заявив, що його мати не підтримує Україну у війні Росією.

Про це він сказав у коментарі "Комсомольській правді".

Євдокименко зазначив, що його мати планує виступати у Росії та не розуміє, чому в цій державі на неї образилися. Також він додав, що Ротару не підтримує Україну, бо "вона за мир".

Руслан Євдокименко додав, що російські зірки, як-от: Алла Пугачова підтримали співачку.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook