У 2019 році на ремонт та утримання доріг Волинської області спрямують з обласного бюджету на 97,5 мільйона більше, ніж у 2018 році.

Читайте також: Асфальт на сніг та лід: як у селі під Луцьком ремонтують дорогу (відео)

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 13 грудня, пише ІА Волинські новини.

Члени комісії розглянули проект обласного бюджету на 2019 рік. Параметри бюджету будуть подібними до бюджету 2018 року.

Зокрема, на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачатимуть 491,441 мільйона гривень. У 2018 році ця сума становила 393,9 мільйона, тобто, на 97,5 мільйона менше. Кошти розподілятимуть за двома напрямками – на департамент регіонального розвитку і ЖКГ ОДА та решту 93 мільйони – лишають як нерозподілений резерв та розподілятимуть як субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам.

Щодо митного експерименту, під час якого кошти перевиконання показників Волинської митниці спрямовували на ремонт доріг державного значення, наразі невідомо, чи буде продовжений експеримент наступного року.

На реалізацію проекту Світового банку з державного бюджету обласному бюджету передбачена субвенція на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей". Обсяг субвенції становить 223,632 мільйона гривень. З них 158,544 мільйона спрямують управлінню охорони здоров’я, 65,088 мільйона – департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства ОДА.

Читайте також: Траса Київ-Ковель-Ягодин перевантажена через погодні умови

З державного бюджету області передбачили субвенцію з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості у сумі 38, 091 мільйона гривень. Субвенція у повному обсязі запланована департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на нове будівництво амбулаторій у сільській місцевості. Перелік об’єктів, що реалізовуватимуться за рахунок цієї субвенції, затверджуватиме Міністерство регіонального розвитку.

Члени комісії рекомендували підтримати проект бюджету області.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter