Волосся треба мити з огляду на забруднення, а сушити пасма феном безпечно – це не впливає на стан шевелюри. Якщо лягати спати з мокрою головою, біля коренів розвиватимуться бактерії, що провокують запалення шкірного покриву.

Читайте також: Нікітюк здивувала фанатів кардинальною зміною іміджу (фото)

Про це в ексклюзивному інтерв'ю для OBOZREVATEL розповідає трихологиня-реабілітологиня Юлія Дудій. Експертка поділилась найпоширенішими помилками в догляді волосся, а також пояснила, які шампуні не варто застосовувати і як правильно використовувати кондиціонер.

Більшість людей вважає: якщо рідше мити голову – це допоможе запобігти випадінню. Очищувати волосся потрібно у міру забруднення. Несвоєчасне миття провокує запальні процеси на шкірі голови, стверджує фахівчиня.

  • Шампунь потрібно наносити двічі. Перший раз змивається бруд, а другий проявляються корисні та лікувальні властивості, що заявлені виробником.

  • Догляд слід добирати відповідно до типу шкіри. Агресивний засіб з сульфатами порушить гідроліпідний баланс, якщо дерма схильна до сухості та подразнення. Надмірно жирну шкіру краще не мити занадто м'яким шампунем, адже волосся не повністю очиститься.

  • Жирність залежить від роботи сальних залоз, тому часте миття не зашкодить.

  • Важливо мити волосся за комфортної температури. Гаряча вода провокує надмірне виділення шкірного сала, а холодна не повністю вимиє шкіру голови.

  • Завдання шампуню – промити шкіру голови й волосся. Бальзам закриває кутикулу і забезпечує зволоження локонів, але його варто використовувати тільки на довжину, щоб надати пасмам гладкості й шовковистості. Кондиціонер на коренях не потрібен, він навпаки може призвести до надмірної жирності та втрати об'єму.

  • Не можна лягати спати з мокрим волоссям, адже це погано впливає на шкіру. Біля коренів створюється тепле та вологе середовище, що сприяє розвитку бактерій, які провокують запальні процеси. Сон з вогкою головою сприяє ламкості волосся.

  • Фен з іонізацією не шкодить, якщо дотримуватися правильної техніки: потік повітря направляти під кутом 45 градусів від коренів до кінчиків. Функція іонізації прибирає наелектризованість волосся за допомогою негативно заряджених іонів.

  • Волосся не має бути дуже мокрим. Після миття варто увібрати зайву воду рушником, а сушити лише на середній температурі.

Б'юті-блогерка та володарка розкішного волосся Катерина Коцемір також розповіла, що категорично не можна робити під час миття голови.

Читайте також: У сексуальній білизні і квітах: фіналістка «Холостяка» Юля «Зайка» показала пікантні світлини

  • Мити нерозчесане волосся

Власницям довгої шевелюри необхідно розчісувати її перед миттям. Дівчата з ламким та ослабленим волоссям можуть заплутати його ще більше, це призведе до випадіння та пошкодження.

  • Травмувати шкіру голови

Не можна сильно шкрябати голову під час миття. Варто наносити шампунь обережними масажними рухами.

  • Лити занадто багато шампуню

Достатньо використати трохи шампуню, якщо він добре піниться. Нанесіть його на корені та протягніть піну по довжині. Не потрібно сильно викручувати та розтирати шевелюру рушником після миття, адже довге волосся стане ще більш ламким і втратить здоровий вигляд.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook