Старшокурсники вищих навчальних закладів і коледжів Луцька в’їжджають у гуртожитки та повертаються до навчання. В умовах карантину студенти житимуть за новими правилами.

Читайте також: На Волині збільшать кількість "коронавірусних" ліжок першої хвилі

Про це йдеться у відео−сюжеті Суспільного.

"Гуртожиток Луцького національного технічного університету, розрахований на 645 осіб. У Будівлі облаштували ізолятор. Туди селитимуть студентів із підозрою на коронавірусну хворобу. В ізоляторі дві кімнати з окремими санвузлами, душовими і кухня. Він розрахований на 7 осіб", − каже завідувачка Віра Хомик.

Завідувачка гуртожитку каже: дирекція вишу видала антисептик і мило на місяць.

Працівникам видають одноразові маски. Для своїх потреб миючі засоби студенти купуватимуть самі. У кімнатах жильцям дозволяється перебувати без масок. На решті території гуртожитку обов'язкова наявність засобів захисту.

У фоє гуртожитку Луцького педколеджу в липні поставили кабінку для дезінфекції. Через нього мають проходити усі студенти.

"Ми приходимо із вулиці. Дезінфікуємо себе і йдемо тоді по кімнатах. При поселенні у гуртожиток нам видали антисептики, ми користуємося", − розповіла студентка Марія Савич.

Гуртожиток № 6 Волинського національного університету імені Лесі Українки розрахований на понад 300 студентів і майже стільки ж місця є для сімейних. При вході − дезінфектор. До карантину не мали ізолятора. З його початком облаштували спеціальну кімнату.

"Оскільки вона у нас була одна вільна, ми її облаштували під ізолятор. Хлоруємо, стараємося хлорувати коридори. Тут студенти самі займаються прибиранням. Ми повинні забезпечувати студентів, ми стараємося це робити, але по можливості. У міру того, як нам університет виділяє", − розповіла завідувачку гуртожитку Марія Чигир.

Читайте також: У МОЗ повідомили, чи послаблюватимуть на Волині карантин

В усіх трьох гуртожитках, де побували кореспонденти, діє масковий режим. Студентів просять ходити у засобах захисту в коридорах гуртожитку, блоці та кухні. Маску дозволяється знімати лише у власній кімнаті.

Які карантинні правила діятимуть у студентських гуртожитках на Волині
Які карантинні правила діятимуть у студентських гуртожитках на Волині
Які карантинні правила діятимуть у студентських гуртожитках на Волині


Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook