Важливо, що камера відеоспостереження не лише якісно знімала, але також була якісною та надійною. А для цього важливо вибрати відповідний корпус, орієнтуючись на необхідний рівень захисту, пристрій від згубних зовнішніх факторів. Виробники подбали про те, щоб, перейшовши на посилання: https://control.ua/ua/kamery-videonablyudeniya/ip-kamery/, ви змогли купити камери з різним корпусом. Але розглянемо, як правильно зробити вибір для тривалого терміну експлуатації.
Навіщо правильно вибирати корпус камери?Протягом усього терміну експлуатації камери відеоспостереження зазнають негативного впливу. При цьому воно може мати зовсім різний характер: пил, опади та волога, вогонь та вибухи, перепади температур, дії вандалів. І найбільш ефективний спосіб захисту – це правильно обраний корпус, залежно від місця встановлення.
Корпус для вуличних моделей має бути міцнішим, ніж домашні моделі. Але не варто забувати і про захист домашнього обладнання. Розглянемо основні різновиди корпусу, серед яких ви зможете знайти потрібне рішення індивідуально для себе.
Види корпусів для камер відеоспостереження- Корпусна камера. Це класична модель камери без об'єктиву, кожуха та кронштейна. Застосовуються вкрай рідко.
- Циліндричний. Це зазвичай вуличні камери відеоспостереження, які включають камеру, об'єктив, кронштейн і термокожух. Зазвичай використовуються для вуличного спостереження.
- Купольна. Це різновид камер, які підходять для дому та інших об'єктів, що рідше використовуються на вулиці. Має вбудований об'єктив і надійно приховує напрямок об'єктиву.
- "Очне яблуко". Це бюджетний різновид купольної камери відеоспостереження, основною перевагою якої є простий монтаж.
- Плоский купол. Додатковий варіант купольної камери, яка відрізняється невеликим розміром та стійкістю до ударів, найчастіше застосовуються у транспорті, а також підходять для приміщень невеликого розміру.
- Швидкісні. Різновид купольних камер із класичним високошвидкісним варіантом. Зазвичай використовуються для аналітичних цілей на великих об'єктах.
- Кубічні. Пристрої з вбудованим корпусом, об'єктивом, кронштейном, динаміком, мікрофоном та датчиком руху. Підходять для внутрішнього використання.
- Модульні. Застосовуються для прихованої зйомки та заборонені в Україні.
Форм-фактор – це важливий критерій, але пристрій прослужить значно менше часу, ніж могло бути, якщо буде вибрано неправильний рівень захисту. Це особливо актуально для вуличних моделей камер.
- Захист від пилу та вологи. Невеликі частинки пилу можуть потрапляти всередину корпусу та порушувати роботу електроніки. Аналогічна ситуація з вологою. Ідеально, якщо рівень захисту буде не меншим за IP65.
- Захист від вогню та вибуху. Якщо монтаж буде проводитися на виробництвах та інших об'єктах, де є ймовірність вибуху, повинно бути маркування 1Ex d IIC T5/T6 Gb.
- Захист від атмосферних опадів. Пристрій повинен бути надійно захищений від вологи та снігу. Оптимальним вибором стане термокожух.
Якщо вибране місце установки щодня піддається згубним зовнішнім чинникам, тоді обов'язково потрібно уважно поставитися до вибору надійного захисту. Настійно рекомендуємо вибирати обладнання відповідно до особливостей місця встановлення. У цьому випадку ви зможете гарантувати тривалий термін служби.
Коментарі
коментарів немає