Грамотний вибір магазину з фурнітурою та комплектуючими елементами забезпечує можливість поліпшити стан меблів в квартирі або здійснити невелику її реставрацію при необхідності. Компанія ВіЯр в Харкові представляє широкий асортимент усіх необхідних допоміжних матеріалів для виробництва та ремонту будь-яких вбудованих або окремо розташованих виробів.

Чому важливо вибрати надійний магазин?

Пошук магазину з сучасними комплектуючими елементами – це запорука успішного ремонту, а також довгострокової підтримки відмінного стану предметів інтер’єру. Бо зустрічаються випадки, коли, наприклад, ящик в тумбочці погано виїжджає і вимагає заміни фурнітури. Тут вам знадобиться наявність магазину, співробітники якого готові запропонувати великий вибір необхідних товарів і високу якість реалізованих матеріалів. Надійні послуги стануть у нагоді під час самостійної збірки меблів. Це стосується і майстрів, які заробляють за допомогою цієї діяльності і потребують постійної наявності надійного постачальника.

Фахівці з виготовлення предметів інтер'єру рекомендують використовувати фурнітуру від одного виробника. Це дозволяє отримати якісні деталі і комплектуючі, а також швидко здійснити необхідні дії для усунення проблем, що виникли при складанні або реставрації. Саме тому важливо звертатися в магазин, в якому регулярно поповнюється асортимент від певного постачальника.

Як розпізнати "той самий" магазин?

Надійний магазин з комплектуючими елементами для меблів і фурнітурою має свої певні характеристики.

До основних особливостей слід віднести наступні пункти:

 • регулярне поповнення асортименту на складі;

 • закупівля товарів у надійних виробників, які мають відмінну репутацію на сучасному ринку;

 • систематичне оновлення каталогу новими позиціями;

 • надання гнучкої цінової політики (акції, знижки, бонуси);

 • спрямування зусиль на створення оптимальних умов покупки для клієнта.

Кожна з наведених особливостей дозволяє в будь-який момент придбати необхідні товари за прийнятною вартістю, адже враховуючи ціну закупівлі сучасних меблів, кожен бажає грамотно сформувати свій бюджет.

Такі магазини, як ВіЯр в Харкові, успішно використовують подібні "інструменти" для довгострокового співробітництва з клієнтами і партнерами, завдяки чому збільшують популярність своєї діяльності і підвищують попит на товари, представлені в каталозі.

Що готовий запропонувати ВіЯр Харків?

Компанія ВіЯр здійснює діяльність з продажу фурнітури і матеріалів для складання корпусних меблів на протязі 17-ти років. Значний досвід роботи дозволяє створювати оптимальні умови для кожного клієнта, а також формувати вигідні пропозиції.

Асортимент магазину включає в себе наступні позиції:

 • меблеві фасади;

 • фурнітура для меблів;

 • виробничі послуги;

 • плитна продукція;

 • вироби зі штучного каменю;

 • кромка.

Кожна з цих складових активно використовується в сучасному виробництві корпусних меблів, тому магазин пропонує придбати комплектуючі елементи за прийнятною ціною. Компанія співпрацює і закуповує вироби у кращих світових виробників, які володіють значною репутацією на сучасному ринку: Egger, Cleaf, Rehau, Kronospan, Hettich та інші.

Також компанія ВіЯр надає послуги з виготовлення матеріалів для меблів за індивідуальним замовленням клієнта. Це стосується розмірів, матеріалів і формату комплектуючих елементів. Кожен бажаючий завжди може переконатися в якості вироблених матеріалів на спеціальному майстер-класі з виготовлення деталей.

У чому полягають переваги покупки?

Надання якісних послуг і створення оптимальних умов для клієнта – це головні принципи діяльності компанії ВіЯр, яка працює з 2002-го року і займає передові позиції на сучасному ринку меблевої продукції.

Всі роботи, які стосуються розпилу, обробки фасадів і інших матеріалів для меблів, виробляються на професійних італійських і німецьких верстатах. Кожен етап роботи суворо контролюється, що є гарантом того, що споживач отримає по-справжньому якісну продукцію.

Основні переваги співпраці з магазином полягають в наступному:

 • регулярне розширення каталогу і поповнення асортименту;

 • систематичне введення бонусних програм і знижок;

 • різноманітність способів оплати;

 • своєчасна доставка.

Якість товарів, що продаються підтверджується наявністю всієї документації від виробників. Компанія ВіЯр – ідеальне місце для придбання комплектуючих елементів для меблів, а також для довгострокового співробітництва.