Середня зарплата, яку готові запропонувати українцям чеські роботодавці – від 30 до 90 тис. грн.

Читайте також: Українці оформлятимуть пенсію за новими правилами

Про це пишеУНІАН.

Чехія збільшила кількість вакансій для українських заробітчан і запрошує на роботу виключно українців. Про це свідчать матеріали, опубліковані на порталі rabota.ua.

Скільки готові платити українцям:

Середня зарплата, яку готові запропонувати українцям чеські роботодавці - від 30 до 90 тис.грн.

Які фахівці потрібні:

  • різнороб на харчове виробництво – зарплата 35-40 тис. грн;

  • електрик - зарплата 37 тис. грн;

  • різнороб - зарплата від 30 до 90 тис.грн.

  • різнороб на склад – зарплата від 45 тис. грн;

  • оператор виробничої лінії – 45 тис. грн;

  • робітники на демонтаж – зарплата до 89 тис. грн.

Чому Чехії потрібні саме українці:

20 липня 2021 року посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Трудові ресурси» заявив про те, що без українських заробітчан економіка Чехії не виживе.

«Тут існує консенсус щодо того, що якщо вже сюди будуть приїжджати якісь трудові мігранти, то це повинні бути українці», – сказав посол і додав, що програми із залучення українців на пільгових умовах на роботу називаються «Режим Україна» або «Проект Україна".

"Протягом останніх років квота для працівників з України в рамках цих програм збільшилася вдвічі - з десяти до двадцяти, а тепер вже і до 40 тисяч осіб на рік. За словами Чеських роботодавців, українські працівники дуже працьовиті, вони швидко навчаються, у них практично відсутній мовний бар'єр і тому вони надзвичайно тут цінуються», – сказав посол.

Зарплата в Україні:

  • Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в березні 2021 року зросла у порівнянні з березнем 2020 року на 18,9% – до 13 тис. 612 грн.
  • За даними Державної служби зайнятості, на січень 2021 року кількість зареєстрованих безробітних була – 477 тисяч осіб.
  • Згідно з результатами опитування серед 7 700 українських шукачів на лютий 2021 року, понад 90% заробітчан не планують шукати роботу в Україні, а до Польщі виїжджає кожен другий здобувач за кордоном.

Декларація Зеленського:

31 березня 2021 року Зеленський оприлюднив декларацію на 2020 рік. Згідно з поданою декларацією, його зарплата за рік – 336 тис.грн. Отже, у 2020 році зарплата президента була 28 тис. грн. на місяць. 

Читайте також: Мільйони боргів: за що українцям платити найважче

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook